İzmir Tango

İzmir Tango Hakkında


İnsanlar ilk medeniyetlerden bu yana dans ediyorlar. Kültürel ya da sırf eğlencesine de olsa, dansın insana muhteşem duygular tattırdığı kesin. İnanmıyorsanız, her gün derslerine gelen azimli üyelerimize sorun. Tango Zone ailesine katılmaya karar verdiğinizde, siz de deneyimli eğitmenlerimizden yararlanabileceksiniz. Yakın zamanda yenilediğimiz stüdyomuza gelin. Tango Zone lu olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. İster başlangıç seviyesinde ya da ister deneyimli bir dansçı olun, aradığınız her sorunun cevabını eğitmenlerimizde bulacaksınız.


İzmir Tango Kursu


Merhaba

Karşınızda dansta olağanüstü standartlara ulaşmaya çalışan bir stüdyo. Tango Zone – İzmir Tango Okulu. Yaratıcılığı ve sanatsal gelişimi besleyen şartlar yaratmaya çalışıyoruz. En büyük hedefimiz, her dansçının ihtiyaç duyduğu gelişimin yolunu göstermek. Bu yol aynı zamanda samimi ve pozitif olmalı. Bizimle ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.


Kurslarımız


İzmir Tango Kursu sanat, spor ve kültürü harmanlamayı amaçlar. Dansçılarımızın sadece hareket kabiliyetlerini değil aynı zamanda dans ritüelleriyle ilgili belgilerini de geliştirmelerine yardımcı olur. Yeni başlayanlardan profesyonel seviyeye kadar her seviyede tango dersi vermekteyiz. Aşağıda kurlarımıza göz atın. Mutlaka kendinize uygun seviyede bir sınıf bulacaksınız.

Ayrıca Düğün Dansı ihtiyacınız varsa Tango Zone ancak bir telefon kadar uzağınızda.


İZMİR TANGO

İzmir tango

Başlangıç Seviye Tango

Yerinizden Kalkıp Hareket Edin

Sosyal yaşamınıza yön verecek bir dans mı öğrenmek istiyorsunuz? Yoksa bir hobi mi edinmek niyetiniz? Belki de istediğiniz sportif amaçlı bir aktivite. Tango tam aradığınız dans. Sorularınız var belki kafanızda, ” yapabilir miyim, yeteneğim var mı, partner gerekli mi” gibi. Endişelerinizin hepsini unutun. Aradığınız her sorunun cevabını İzmir Tango Kursunda bulacaksınız.

Eğitmenlerimiz her bir öğrencisi ile özel olarak ilgilenir. Bu ilgi öğrencinin gelişimini hızlandırdığı gibi sınıfın genel kalitesinin de yükselmesini sağlar. Seviyelerle ilgili sorularınız olursa bize ulaşmanız yeterli. Arayın, sizin için en verimli programa birlikte karar verelim

İzmir tango

Orta ve İleri Seviye Tango Dersleri

Erken Kalkan Yol Alır


Deneyimli bir eğitmen çiftin yönettiği sınıflarda kendinizi dans pistinde bulacaksınız. Öğrencilerimiz her gün yeni figürler öğreniyorlar.

Tango Zone Dans Kursu, Tango ‘nun ne kadar zengin bir dans olduğunu keşfetmeniz için bulabileceğiniz en mükemmel adrestir.

Daha fazlasını duymak ister misiniz? Bizimle İletişime geçin. Tango Zone olarak tüm sorularınızı samimiyetle yanıtlamaya hazırız.

İzmir tango kursu

Neden İzmir Tango

Tango Yapabilmek Size Ne Kazandırabilir ki ???

Aktif kalmanızı sağlar. Masa başı çalışanlar için mükemmel bir antrenman biçimidir.

Her yaşta, herkesin yapabileceği bir eşli danstır. Kilo, boy ve yaş sorunu kesinlikle yoktur.

Eşli dans olması, eşli gelmenizi gerektirmez. Partner sorunu yoktur.

Masa başı çalışanları için mükemmel bir aktivitedir.

Öz güveninizin ve vücut kontrolünün artmasını sağlar. Vücudunuzu ne kadar kolay kontrol edeceğinizi öğrenirsiniz.

Eğitiminiz ve aktif dans hayatınız boyunca bir çok insanla tanışırsınız. Bir çok yeni arkadaş sahibi olursunuz.

Empati yapmanızı ve kendinizi ifade edebilme yeteneğinizi geliştirir.

Tango yapmaya devam ediniz. İlerleyen yaşlarda sizi Alzheimer hastalığından korur.

 

Tango Zone – İzmir Tango Kursunda

keyifli zaman geçirmenin tadına varacaksınız.